4 Beds
3 Baths
2,550 sqft
$500,000
8485 Gracie Mac Lane Ooltewah TN, 37363
Price per sqft
$196.08
Built in
2007
Property size
2,550 sqft
Property type
Residential
Garages
2
Courtesy of Vickie Basham, RE/MAX Properties,423-316-7903
Overview
Additional information
MLSⓇ ID
1533937
Interior features
Bedrooms
4
Total Bathrooms
3
Full Bathrooms
3
Exterior features
Lot Size
0.23 Acres
Other property details
Taxes
$1,605
Tax Frequency
Annually
Association Fee Frequency
Yearly
Garage Spaces
2
55+/Senior Community
No
Courtesy of Vickie Basham, RE/MAX Properties,423-316-7903