4 Beds
3 Baths
2,206 sqft
$509,900
8910 Seven Lakes Drive Ooltewah TN, 37363
Price per sqft
$231.14
Built in
2013
Property size
2,206 sqft
Property type
Residential
Garages
2
Courtesy of Jenna Flynn, Flynn Realty,615-981-1249
Overview
Additional information
MLSⓇ ID
1533354
Interior features
Bedrooms
4
Total Bathrooms
3
Full Bathrooms
3
Exterior features
Lot Size
0.25 Acres
Other property details
Taxes
$1,825
Tax Frequency
Annually
Association Fee Frequency
Yearly
Garage Spaces
2
55+/Senior Community
No
Courtesy of Jenna Flynn, Flynn Realty,615-981-1249